Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Bir Başarı Öyküsü

Girişimci Desteği Alan Örnek Proje

Danışan Dağı Aşmış, Danışmayan Düz Yolda Şaşmış!

Hayaller Girişimcilik Desteği İle Gerçeğe Dönüşüyor.  Inc ailesine katılan Tuğça Deniz Öztürk’ün başarı hikayesini, Girişimcilik ruhunu ve almış olduğu destekleri paylaşmak istiyoruz. 

Tuğça Hanım, daha önce farklı yerlerde bayan kuaförü ve güzellik salonlarında çalışarak kendini geliştirmiş ve en üst seviyeye ulaşarak kendi iş yerini kurmaya karar vermiştir. Bu aşamada INC Ailesi olarak Tuğça hanım ile çalışmalar başlatılmış olup, ilk önce Girişimcilik kursuna katılımı sağlanmıştır.Girişimcilik kursu sonucu almış olduğu Uygulamalı Girişimcilik Sertifikası ile Kosgeb’in Girişimcilik desteği alması konusunda iş planı hazırlama faaliyetleri başlatılmıştır.

İlk etap olarak Tuğça Hanım, Kendi iş yerini kurmuş, oda kayıtlarını yapmış ve gerekli makine-ekipman alımlarını yerine getirmiştir. Bu kapsamda ayrıca İşletme giderleri başlığı altında uzman personel alımı yapmış, uygun işyerini kiralamıştır.INC Proje ekibi Tuğça Hanım’dan İş planı kapsamında yapmış olduğu bütün harcama faturalarını ve teklif faturalarını talep etmiştir.İş planı kapsamında Tuğça Hanım ile hayalindeki işyeri ve faaliyetleri birebir konuşularak iş planının taslağı oluşturulmuştur. İş planı kapsamında Girişimcimiz Tuğça Hanım, heyecan ile bizim hazırlayacağımız iş planı konusunda daima dönüş yapmış heyecanına bizi ortak etmiştir.Gerekli bütün iş planı hazırlığı bittikten sonra proje Kosgeb sistemine yüklenmiş ve onaylı çıktıları alınarak Tuğça Hanım’a teslim edilmiş ve Kurul konusunda bilgiler verilmiştir.Girişimcimiz kurula gireceği tarihi bizimle paylaşarak çok heyecanlı olduğunu ve ne tür sorular geleceğini ve nasıl cevap vereceği konusunda hem bilgi verilmiş hem de heyecanını bir nebze olsun azaltılmaya çalışılmıştır. Kurula giren girişimcimiz kurulun çok iyi geçtiğini ve sonucunu çok merak ettiğini ve ne zaman sonuç alacağını bizimle paylaşmış ve gerekli cevaplar verilmiştir.Ve Mutlu Son…

       Girişimcimiz Tuğça hanım, eline ulaşan kurul sonucunu bizimle paylaşmış ve bu heyecanlı yolda bizim desteklerimizden dolayı teşekkürlerini belirtmiştir. Tuğça hanım, INC Ailesi proje ekibi ile mutlu sonuca ulaşmış ve 30.000,00 tl lik girişimcilik desteğinin tamamından yararlanmıştır.

        Sonuç Olarak, siz değerli girişimcilerimiz; en değerli bilgiyi, doğru yer ve zamanda aktarılmasını ve mutlak sonuç odaklı iş planına sahip olmak istiyorsanız sizleri de INC Ailesinin bir üyesi olmasını bekliyoruz.

Hepinize, Hayallerinizi gerçekleştirme yolunda başarılar dileriz

Bilgi Ve Danışmanlık İçin Lütfen Tıklayınız.


 

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz