Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Kosgeb Danışmanlık

 Neden  Danışmanlık  Hizmeti Almalısınız?

     Gözlemlerimize göre danışmanlık hizmeti almayan işletmelerin %70’i Devlet hibe ve kredilerinden bihaberdir. Devlet hibe programlarına başvuru yapan işletmelerin ise %55’i eksik başvuru evrakı, %70’i ise hakkı olan üst limit desteği alamamaktadır. Devlet hibe ve kredilerinden etkili ve verimli bir şekilde yararlanamamakta ve süreç içinde mağdur olmaktadır.

  Peki Neden Bizi Seçmelisiniz?

1. Sadece 2015 yılında Kosgeb tarafından onaylanan iş planı sayımız 124 dir. 100 den fazla iş kuran girişimcimizin  iş planı Kosgebden onay beklemektedir.

2. Yazdığımız İş Planına maximum hibe ve iade garantisi veriyoruz. Hibeden  maximum miktarda kısa sürede yararlanacağınızı taahhüt ediyoruz. Henüz onaylanmayan hiçbir projemiz yok.

3. 300 den fazla İş Planı referansına ve 200 den fazla Tübitak, Kalkınma ajansı, İpard ve Kosgeb proje referansına sahibiz.

4. Kurduğunuz İş yerinin markasını ücretsiz tescil ediyoruz kaliteli iş yapıyoruz.

5. İş planı onayından sonra 1 yıl daha danışmanlık hizmeti veriyoruz. 30.000 TL hibeye ilave Kosgebden 20.000 TL Eleman Desteği  10.000 TL tanıtım ve broşür desteği almanızı sağlıyoruz.

6. Yüz yüze görüşmeye ve iş yerinizde ziyarete her zaman açığız.

7. Bulunduğunuz şehirden gerçek referanslar sunarız.

        Sizde binlerce girişimci ve firma gibi TSE belgeli Türkiyenin önde gelen danışmanlık firması INC Türkiye kobi Asistansı tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. 500 den fazla referansımızı incelemeden karar vermeyin.
 

               


Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz