Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Kobilere KOSGEB’ den Rekor Destek

KOSGEB başkanı Recep Biçer İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında verilen 750.000 TL lik hibe desteği 1.000.000 TL ye yükseleceğini açıkladı.

Bu açıklamada"(İşbirliği - Güç birliği Destek Programı) Proje destek üst limiti 750 bin liradan 1 milyon liraya çıkarıldı. Bu miktarın 300 bin liralık kısmı geri ödemesiz "Girişimci olarak proje başvurusu yapan işletmeye, teknopark sınırları içinde olması durumunda aylık en fazla 1.250 lira, teknopark sınırları dışında olması durumunda da aylık en fazla 1.000 lira kira desteği verilebilecek"- "Personel giderleri karşılığı olarak üniversitelerin lisans programlarından bir yıl içinde mezun olabilecek öğrencilere ve lisans mezunlarına net ücret üzerinden 2 bin lira, yüksek lisans mezunlarına 2 bin 750 lira ve doktora mezunlarına 3 bin 500 lira destek sağlanacak" Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, İşbirliği - Güç birliği Destek Programı kapsamında proje destek üst limitinin 750 bin liradan 1 milyon liraya çıkarıldığını belirterek, bu miktarın 300 bin liralık kısmının geri ödemesiz olduğunu söyledi.

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz