Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

2015 Yeni KOSGEB Girişimcilik Kursları

Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler KOSGEB desteği alarak 30.000 TL hibe ve 70.000 TL faizsiz kredi kullanarak iş yerlerini açabiliyorlar.

Bu destekten faydalanabilmek için Uygulamalı KOSGEB Girişimcilik Kurslarına katılım göstermek ve doğru bir iş planı ile müracaat etmek gerekiyor. İlk adımda katılmanız gereken bu kurslar her ilde belirli aralıklarla açılıyor. İşte Nisan ayında açıklanan kurslar:

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında imzalanan protokol sonucu Nisan ve Mayıs aylarında verilecek Girişimcilik eğitimleri başladı.

İşsizlik sorununa çözüm üretmek adına çalışmalar yürüten Menderes Belediyesi, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB )işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Projesi'ni başlattı. Son başvuru 21 Nisan

Siirt'in Eruh ilçesinde "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" verilecek. İlçede genç girişimlere eğitim verilmesi için Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Siirt Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ile Çalışma ve İş Kurumu il Müdürlüğü (İŞKUR) arasında hazırlanan işbirliği protokolü törenle imzalandı.

Fatsa Genç İş Adamları Derneği (FAGİAD), Ordu İŞKUR Müdürlüğü ve Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde açılacak girişimcilik kursuna başvuru yapan kişiler mülakata alındı.

Konak Belediyesi ile KOSGEB işbirliğinde hayata geçirilen uygulamalı girişimcilik programı sayesinde, kendi işinin patronu olmak isteyenlere 30 bin lirası hibe 70 bin lirası kredi olmak üzere 100 bin liralık destek verilecek. Son başvuru 10 Nisan

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz