Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

2015 Yeni KOSGEB Girişimci Hibesi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Kırklareli Hizmet Merkezi Müdürü Tarık Altuntaş, 27 ayda 90 girişimciye destek sağladıklarını söyledi.

İŞKUR ve Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde uygulamalı girişimcilik kursları açtıklarını hatırlatan Altuntaş, kurslarına büyük ilgi gösterildiğini ifade etti.

İl İstihdam Kurulu'nca yıl içinde 20 uygulamalı girişimcilik kursları açmayı hedeflediklerini aktaran Altuntaş, şunları kaydetti:

"KOSGEB olarak uygulamalı girişimcilik kurslarına önem veriyoruz. 27 ayda 90 girişimciye destek sağladık. 2015 yılında ise 12 girişimci 300 bin lira hibe desteği almaya hak kazandı. İl İstihdam Kurulu'nca yıl içinde 20 uygulamalı girişimcilik kursu açılması için karar alındı. Proje hazırlayarak desteklemeden faydalanmak isteyen girişimcileri, kurslara katılarak sertifika almaya davet ediyoruz."

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz