Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Ermenek Esnafına Müjdeli Haber!

KOSGEB tarafından açıklanan Ermenek esnafına özel faizsiz kredi programı başvuruları bugün başladı. Bu programdan Ermenek’teki tüm esnaflarımız yararlanabilecek.

Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler’de yer alan tüm Kobiler bu programdan faydalanıp faizsiz kredi kullanabilecekler.

Kredinin üst limiti 50.000 TL faiz/kar payı devlet tarafından karşılanıyor yani faizsiz kullanılabilecek kredi olarak adlandırabiliriz. Krediniz vade oranı ise ilk 12 ay ödemesiz kalanı üçer ay eşit taksit olmak şartıyla 36 ayda ödemesi yapılacaktır. Kullanılan kredinin faiz/ kar payı oranı KOSGEB tarafından karşılanacaktır.

Kredi Faiz Programına başvuru yapabilmek için KOSGEB veri tabanına kayıtlı ve beyannameleri güncel bir işletme olmanız yeterli olacaktır. Kredi alırken gereken teminat sıkıntısı ise Kredi Garanti Fonu tarafından çözüme ulaşacak.

İşletmeler anlaşmalara konu olan bankalar aracılığı ile kredi kullanabilecekler. Siz de programın detayları için INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz