Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

2015 Tanıtım Desteği

KOSGEB yapılan reklam ve tanıtım çalışmalarına geri ödemesiz destek sağlıyor. Bu kapsamda işletmenizin tanıtımını 10.000 TL hibe desteği ile yapabilirsiniz.

Sizde en kısa zamanda uzmanınıza danışıp bu destekten kolayca yararlanabilirsiniz. Broşür ve ürün kataloglarını kapsayan bu destekten faydalanabilmeniz için gereken başvuruları yapmanız yeterli olacaktır. INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS uzmanları ile iletişime geçerek kısa zamanda alabileceğiniz bu desteğin yanında markanızı da ücretsiz tescil ettirebilirsiniz.

Bu ve buna benzer birçok devlet hibe ve desteklerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS üyeleri sadece bir telefonla yararlanabiliyorlar.

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz