Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

INC İş Planı Desteği

INC Türkiye Kobi Asistans uzman ekibi haklı gururunu yaşıyor. Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilerimiz uzman ekibimizin yardımlarıyla devlet desteği alarak iş yerlerini açtılar. Bu kapsamda girişimcilerimiz 30.000 TL hibe 70.000 TL kredi desteği kullanacaklar.

Profesyonel ekibimiz sadece 11.03.2015 tarihinde toplam sekiz adet iş planının kurul onayını almıştır. Sizde devlet desteği alarak işinizi kurmayı istiyorsanız INC Türkiye KOBİ Asistans uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim sonrasında hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için danışmanlık hizmeti almanız yararlı olacaktır. Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS bu destekten yararlanma konusunda  % 100 hibe desteği garantisi vermektedir.

Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

 

Kosgeb İş Planı Referansları İçin Lütfen Tıklayınız.
  

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz