Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Genç Girişimci Destekleri

Yeni İş Kurana Kosgebden 30.000 TL Hibe 70.000 TL Faizsiz Kredi.

 Gençler, Bayanlar, Beyler Şimdi İş Kurma Zamanı.

     Yeni bir iş fikriniz var veya kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? KOSGEB Girişimcilik destek programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 30.000 TL hibe 70.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor. Destek programı %70-%90 oranında hibe olarak uygulanıyor. Eğitim mülakatları ve sonrasında hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için danışmanlık hizmeti almanız yararlı olacaktır.

        İşletmenizi kurdunuz fakat zorlanıyorsunuz yine kosgeb imdadınıza yetişiyor. Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı fuar, iş gezisi Vb..) toplam 215 000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur.Ayrıca Ar Ge, İşbirliği-Güçbirliği vb.. tematik alanlarda da proje desteği vermektedir.

     Türkiyenin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir.Üstelik bunun yanında yeni markanızı da ücretsiz olarak tescil ediyoruz. 300 üzerinde Kosgeb İş Planı Referansı incelemeden karar vermeyin. Danışan Dağı Aşmış, Bu Fırsat Kaçmaz!

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU!  Lütfen danışmanlık almak istediğiniz şirketin TSE Hizmet Yeterlilik belgelerini, web sitesini, açık adresini ve en önemlisi gerçek referanslarını incelemeden hatta bu referansları aramadan karar vermeyin. Sizinle yüz yüze görüşme yapamayan danışmanlık şirketi size hizmette vermeyecektir. Daha Ayrıntılı Açıklama İçin Lütfen Tıklayınız.


           

Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz