Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 20 Ağustos 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

Kosgeb İş Planı

%100 Hibe Destekli İş Planı Hazırlama Hizmeti

 Yeni İş Kuracak Sertifika Sahiplerine Müjde!

  30.000 TL Hibe Ve 70.000 TL Faizsiz kredi için hazırlanacak iş planınızdan %100 verim alabilmek ve hibeden kısa süre içinde yararlanabilmek için deneyimli uzman kadromuzun hazırlayacağı garantili proje fırsatını kaçırmamalısınız. Uzman tarafından hazırlanacak iş planında hatalarla ya da prosedür çıkmazıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Tek bir telefon ile uzmanınıza ulaşabilir adım adım sürecinizi ilerletebilirsiniz. Tek yapmanız gereken INC Türkiye Kobi Asistans proje uzmanları ile iletişime geçmek.


Peki Kosgeb İş Planı Hazırlamada Neden Bizi Seçmelisiniz?

1. Sadece 2015 yılında Kosgeb tarafından onaylanan iş planı sayımız 124 dir. 100 den fazla iş kuran girişimcimizin  iş planı Kosgebden onay beklemektedir.

2. Yazdığımız İş Planına %100 hibe ve iade garantisi veriyoruz. Hibeden  maximum miktarda kısa sürede yararlanacağınızı taahhüt ediyoruz. Henüz onaylanmayan hiçbir projemiz yok.

3. 300 den fazla İş Planı referansına ve 200 den fazla Tübitak,Kalkınma ajansı,İpard ve Kosgeb proje referansına sahibiz.

4. Kurduğunuz İş yerinin markasını ücretsiz tescil ediyoruz kaliteli iş yapıyoruz.

5. İş planı onayından sonra 1 yıl daha danışmanlık hizmeti veriyoruz. 30.000 TL hibeye ilave Kosgebden 20.000 TL Eleman Desteği  10.000 TL tanıtım ve broşür desteği almanızı sağlıyoruz.

6. Yüz yüze görüşmeye ve iş yerinizde ziyarete her zaman açığız.

7. Bulunduğunuz şehirden gerçek referanslar sunarız.          
Tüm Şehirlerden Kosgeb Girişimci Hibeleri Destekleri ve Kredileri İçin İş Planı Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © Girişimci Yolu | INC Girişim Danışmanlık
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz